داروهای گیاهی

نوشته های تازه

1403 تیر

 • دمنوش زنجبیل لیمو

  درمان تهوع با زنجبیل و داروهای تولیدی از آن

  اردیبهشت ۹, ۱۴۰۳۰ 145

  زنجبیل، یا ریشه زنجبیل، ساقه ضخیم یا ریزوم گیاه گل‌دار Zingiber officinale است که بومی هند و جنوب شرقی آسیا می‌باشد. درمان تهوع با زنجبیل بسیار رایج و شناخته شده است. علاوه بر اینکه از قدیم الایام درمان تهوع با زنجبیل بین ملوانان کشتی ها رایج بوده است، این ادویه خوش‌طعم کاربردهای بسیاری در آشپزی نیز دارد اما برای صدها سال به عنوان یک گیاه […]

 • درمان نعوظ

  درمان نعوظ با قرص های سنس باریج: دکتر کرمی

  دی ۱۵, ۱۴۰۲۰ 448

  دکتر مهدی کرمی دکترای تخصصی روانشناسی و مشاور زوج درمانی و سکس تراپی در این پست درباره دلایل مشکلات نعوظ و تقویت نعوظ با قرص های سنس باریج صحبت می کند.

  سلامت اطلاعات دارویی پوست داروهای گیاهی طب سنتی لیفت صورت در منزل

  لیفت صورت در منزل

  خرداد ۲۰, ۱۴۰۳ ۰ 39

  لیفت صورت یک روش جراحی است که در آن جراح برش ‌های کوچکی در سراسر خط مو، پشت گوش، چانه و دهان ایجاد می‌ کند تا پوست را به عقب بکشد و ظاهر پیری پوست را کاهش دهد. در حالی که نتایج این روش می تواند چشمگیر باشد، اما موقتی و هزینه بر هستند. با گذشت زمان، افتادگی و چین و چروک‌ ها بر می‌ گردند. از این رو عاقلانه است که بسیاری به دنبال گزینه‌ های غیر جراحی باشند.

  سلامت اطلاعات دارویی پوست داروهای گیاهی نظرات درباره قرص پیگمنتا

  نظرات درباره قرص پیگمنتا

  خرداد ۲۰, ۱۴۰۳ ۰ 40

  نظرات درباره قرص پیگمنتا معیار بسیاری از افراد برای زیبایی، داشتن پوستی درخشان و بدون لک است. لک و تیرگی اعتماد به نفس بسیاری از افراد را از بین می برد. این شرایط باعث می شود تا به کمک محصولات آرایشی به دنبال پوشاندن تیرگی های روی پوست خود باشند. اما چرا استفاده از انواع کرم های پوشاننده؟ چرا به جای پوشاندن لک ها، اقدام […]

  اطلاعات دارویی سلامت کودکان پودر گین آپ کودکان چی بخرم ؟

  پودر گین آپ کودکان چی بخرم؟ | ۳ محصول مکمل و چاق کننده

  تیر ۴, ۱۴۰۳ ۰ 7

  پودر گین آپ کودکان دارای پروتئین وی و انواع مختلفی از ویتامین هایی است که برای بدن لازم و ضروری هستند.پودر گین آپ کودکان همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی است که باعث بهبود و تقویت سیستم ایمنی کودکان می شود. این مکمل بسیار کارآمد، حتی حاوی ترکیبات آنزیمی است که باعث هضم و جذب بهتر خواهد شد.

  کودکان ویژه ها اشتها آور کودکان

  شربت اشتها آور قوی؛ کمک به رشد طبیعی کودک

  خرداد ۳۱, ۱۴۰۳ ۰ 17

  شربت اشتها آور قوی کودکان معمولا محصولی موثر برای افزایش اشتها و بهبود تغذیه کودکان است. این شربت ها با ترکیبات طبیعی و مغذی، به کودکانی که دچار کم اشتهایی هستند کمک می‌کنند تا میل به غذا خوردن پیدا کنند. استفاده منظم از این شربتها می‌تواند وزن گیری مناسب و رشد سالم را تضمین کند. همچنین، طعم خوشایند شربتهای اشتها آور کودکان باعث می‌شود کودکان با اشتیاق بیشتری از آن استفاده کنند.

پکیج ترک اعتیاد پکیج زود انزالی پکیج زگیل تناسلی زنان پکیج دفع بلغم

اطلاعات دارویی

آرشیو
×