60 میلی لیتر

8 کالا

 • روغن-لاغری-شکم

  روغن لاغری موضعی سودوفیت فراطب

  50,000 تومان
  روغن لاغری موضعی سودوفیت سودوفیت یک روغن معرق است که با مالیده شدن بر روی شکم، پهلوها، باسن و سینه ها می تواند باعث ایجاد عرق و چربی سوزی در این ناحیه ها شده و لذا به عنوان روغن لاغری شکم یا روغن لاغری موضعی شناخته می شود.
 • عصار جینسینگ دکتر زرقانی

  شربت جینسینگ دکتر زرقانی

  32,500 تومان
  عصاره جینسینگ دکتر زرقانی محصولی گیاهی برای تقویت عمومی بدن و تقویت قوای جنسی در آقایان بوده که از آن می توانید برای افزایش توان فکری و افزایش انرژی و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز استفاده کنید.
 • محلول ضد شوره ژوتن

  محلول ضد شوره ژوتن مناسب موهای چرب و خشک

  30,000 تومان
  محلول ضد شوره ژوتن تهیه شده از عصاره گیاهان دارویی بوده در دو نوع مخصوص موهای چرب و مخصوص موهای خشک عرضه می شود. از این محصول می توانید برای رفع شوره و خارش سر استفاده کنید.
 • اسپری-تاخیری-قوی

  اسپری تاخیری گیاهی لیدوکاسول

  شروع از : 39,500 تومان
  لیدوکاسول یک اسپری تاخیری قوی و گیاهی است که ضمن ایجاد تاخیر در انزال و افزایش حجم و نعوظ آلت در اقایان، قابلیت استفاده به عنوان مسکن درد دندان و همچنین تسکین دهنده دردهای موضعی را بدون عوارض جانبی که در اثر استفاده از داروهای شیمیایی ایجاد می شود، دارد.
 • شربت سنا کیمیاگر

  شربت سنا کیمیاگر ملین و مسهل

  15,000 تومان
  شربت سنا محصول شرکت داروسازی کیمیاگر توس بوده که ملین و مسهل بوده و دفع کننده صفرا نیز می باشد. این شربت گیاهی علاوه بر سنا حاوی عصاره گل سرخ بوده که هم برای کودکان و هم بزرگسالان مورد استفاده است.
 • پماد ترمیم کننده پوست ادیب درم

  کرم ترمیم کننده پوست زخم و اسکار ادیب

  64,000 تومان
  پماد ادیب درم را می توان بهترین کرم ترمیم کننده پوست گیاهی در ایران دانست که با خاصیت فوق ترمیمی سبب می شود تا پوست آسیب دیده بسیار سریع مراحل بهبودی را طی کند و اثری بر روی پوست باقی نماند.
 • شربت-تمرهندی-ملین-و-مسهل-کیمیاگر

  شربت تامارین (تمر هندی) کیمیاگر

  20,300 تومان
  شربت تمر هندی یا تامارین متشکل از ترکیبات گیاهی ملین و مسهل، دافع صفرا و خلط آور است.
 • شربت گل گاوزبان برای کودک

  شربت گل گاوزبان و عسل کیمیاگر

  20,500 تومان
  شربت گل گاوزبا و عسل کیمیاگر یک داروی ضد اضطراب و استرس است که علاوه بر آرامبخشی، اثر ضد سرفه و رفع خشکی و خشونت سینه را نیز دارد و در درمان وسواس فکری و عملی و تنش های روحی و عاطفی کاربرد دارد.