250 میلی لیتر

6 کالا

 • تونر اسطوخودوس عارضی

  تونر اسطوخودوس عارضی 250 میلی لیتر

  43,000 تومان
  تونر اسطوخودوس عارضی سبب بهبود اکسیژن رسانی به پوست شده و سبب تنظیم PH پوست شما می شود که از این طریق کمک خوبی به سلامت و زیبایی پوست شما می کند. تونر آبرسان و رطوبت رسان بوده و سبب رفع کدری پوست شما می شود.
 • تونر-طبیعی-پوست

  تونر گلاب عارضی (تونیک پوست صورت)

  41,000 تومان
  تونر گلاب عارضی یک محصول صددرصد طبیعی و با کیفیت بالا است که به عنوان نرم کننده و آبرسان پوست صورت، رفع لک های پوستی، بهبود جوش و اگزما، رفع چین و چروک و ضدپیری و همچنین پاک کننده پوست کاربرد دارد. از دیگر اثرات این محصول، آرامبخش، ضد افسردگی، انرژی زا و نشاط آور می باشد.
 • شربت مصفی خون شفانگر

  شربت مصفی خون : غلظت خون، تصفیه و پاکسازی کبد و پوست

  40,000 تومان
  شربت مصفی خون شفانگر برای درمان غلظت خون و تصفیه خون کاربرد داشته و می تواند ضمن آنکه کبد را پاکسازی می کند، بدن را برای انجام حجامت آماده نموده و اثرگذاری حجامت را نیز بیشتر کند.
 • شربت مصفی خون اخلاط ثلاثه

  شربت مصفای خون (شربت اخلاط ثلاثه) نیاک

  43,500 تومان
  شربت اخلاط ثلاثه یا شربت مصفای خون (مصفی خون) شرکت داروسازی نیاک، یک فرآورده مبتنی بر دانش طب سنتی ایران است که می تواند عمل تصفیه خون به روش سنتی را به خوبی انجام داده و ضمن تقویت قلب مغز و کبد، سلامتی عروق را تضمین و از سرطان و عوارض پیری جلوگیری کند.
 • استاپ اسنورینگ

  محلول استاپ اسنورینگ: برطرف کننده خروپف

  33,200 تومان
  محلول دهانشویه استاپ اسنورینگ با ترکیب اسانس های گیاهی و اثر ضد باکتریایی بر طرف کننده خروپف شبانه بوده و ضد عفونی کننده مجاری تنفسی است.
 • شربت آکوامارین: مکمل غذایی حاوی روغن ماهی

  180,000 تومان
  شربت آکوامارین مکمل غذایی با ارزش تغذیه ای بالا که دارای روغن کبد ماهی و روغن ماهی امگا 3 و انواع ویتامین ها است. از آن میتوان برای تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت حافظه در کودکان و بزرگسالان و سلامت قلب و عروق و مفاصل و استخوان ها استفاده کرد. این محصول فاقد گلوتن میباشد.