100 میلی لیتر

7 کالا

 • کرم آبرسان اسپیرولینا

  کرم آبرسان و ترمیم کننده جلبک اسپیرولینا

  85,000 تومان
  کرم آبرسان و ترمیم کننده اسپیرولینا Skin boost به دلیل دارا بودن انواع ویتامین ها و در صد بالای پروتئین، کیوتن و کلاژن سبب تقویت پوست صورت شده و خاصیت ارتجاعی پوست را بیشتر کرده و ضد چروک و ضد پیری زودرس و مرطوب کننده، ترمیم کننده می باشد.
 • کرم ترک پا زیبادرم

  کرم ترک پا زیبادرم

  24,900 تومان
  کرم ترک پا زیبادرم حاوی ترکیبات گیاهی مناسب برای ترمیم و جلوگیری از ترک پا بوده که علاوه بر این سبب حذف سلول های مرده از کف پا شده و به پوست طراوت و شادابی می بخشد.
 • ژل موضعی ریلنس

  ژل موضعی ریلنس مدل R.Gel

  62,800 تومان
  ژل ریلنس مدل R.Gel متشکل از چند گیاه دارویی بوده که برای دردهای عضلانی و اسکلتی، گرفتگی عضلات، کوفتگی ها و صدمات ورزشی، کاهش دردهای آرتروز و دیگر دردهای مفصلی مناسب است.
 • معجون کندر و عسل بیوفیتا

  معجون کندر و عسل بیوفیتا تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر

  22,000 تومان
  معجون کندر و عسل بیوفیتا محصول شرکت دارویی اکسیر گل سرخ بوده که مورد استفاده برای کودکان از سن 12 سال به بالا و سالمندان است. برای تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر می توانید از این محصول استفاده کنید.
 • شربت مفتت بیوفیتا دفع سنگ کلیه

  شربت مفتت بیوفیتا

  19,500 تومان
  شربت مفتت بیوفیتا از ترکیبات گیاهی تولید شده است که برای دفع سنگ کلیه و سنگ مثانه مناسب است. این محصول قابل استفاده از سن 12 سال به بالا است.
 • تونیک رفع سفیدی موی طلسم

  تونیک رفع سفیدی موی طلسم

  186,000 تومان
  تونیک موی طلسم با تحریک ساخت ملانین سبب برگرداندن موهای سفید به رنگ طبیعی و جلوگیری از رویش موهای سفید می شود. این محلول خاصیت تقویت کنندگی و آنتی اکسیدانی دارد.
 • پروتئین کراتین

  روغن کراتینه موی پاستیل

  90,000 تومان
  روغن کراتینه موی پاستیل با دارا بودن روغن آرگان و پروتئین کراتین یک گزینه بسیار مناسب جهت کراتینه کردن موها و رفع شوره سر و موخوره و وزوزی شدن موها و همچنین براق و شفاف کردن و حجیم کردن موها می باشد.