28 محصول
مرتب‌سازی:

گل دارو

شرکت داروسازی گل دارو


محصولات گل دارو برای لاغری | شرکت گل دارو تلفن تماس | گل دارو قلب | محصولات گل دارو برای اعصاب | فرم استخدام گل دارو | آدرس شرکت گل دارو در تهران | استخدام شرکت گل دارو اصفهان


شركت داروسازی گیاهی گل دارو در راستای احیاء طب سنتی و گیاه درمانی علمی در کشــور در سال ۱۳۶۲ دراصفهـــان تاسیس و ابتدا تولیدات خود را با فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و دارو های گیاهی خشک استاندارد شروع نمود و پس از تلاش بسیار در سال ۱۳۶۹ موفق به تولید فرآورده های داروئی گیاهی به فرم قطره گردید.

گل دارو

در سال ۱۳۷۲ شركت گلدارو در واحد مجهزتر و جدید فعلی خود در زمینی به مساحت ۲۱۰۰۰ مترمربع با زیر بنای ۲۸۴۰۰ متر مربع مستقر گردید و از سال ۱۳۷۶ تولید داروهای گیاهی را به فرم های داروئی قطره، شربت، قرص،كپسول، ژل،کرم،پماد واسپری شروع نمود.

اكنون محصولات گـل دارو با بهره گیری از جدیدترین فن آوری داروسازی دنیا و استفاده از با كیفیت ترین مواد اولیه تولید و به بازار داروئی ایران و چندین كشور آسیائی و اروپایی عرضه می گردد.

پرسنل متخصص و مجرب

گل دارو از همكاری متجاوز از ۲۰ نفر از با سابقه ترین متخصصین دانشگاهی رشته های مختلف علمی از جمله گیاه درمانی، فارماكوگنوزی، داروسازی صنعتی، فارماكولوژی، شیمی داروئی، بـیو تکنولوژی و فیتوفارمسی  در فن آوری و فرآوری محصولات خود بهره مند بوده و جمعا” با پرسنلی متجاوز از ۲۰۰ نفر به امر تحقیق، فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی مشغول می باشد.

این شرکت افتخار بهره مندی مستمر از دانش استادان و دانش پژوهان دانشگاههای داخل و خارج كشور را دارا میباشد و به همین سبب پیوسته روز آمدترین دانش وكاربرد علمی را در فرآوری و فن آوری محصولات خود به كار می گیرد.

آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز گل دارو

از ویژگی های شرکت گل دارو دارا بودن آزمایشگاههای تحقیقاتی و كنترل مجهز به پیشرفته ترین ابزار و ادوات علـمی روز دنیا بوده و با رعایت دستورالعمل های استاندارد داروسازی (GMP)، و سازمان بهداشت جهانی (WHO) ودریافت پروانه ISO-۹۰۰۱:۲۰۰۸ ، در ارتباط نزدیك پژوهشی با معتبرترین مراكز علمی، داروسازی و تحقیقاتی جهان می باشد.

گـل دارو در طراحی جدید توسعه خود كه در اواسط سال ۱۳۸۶ افتتاح گردید، جدیدترین ماشین آلات مربوط به تهیه عصاره های تغلیظ شده و خشك گیاهی را مورد بهره برداری قرار داده و در حال حاضر می تواند افزون بر مصرف مواد مورد نیاز بازار داخلی ایران بخش عمده ای از این عصاره ها را نیز به كشور های مختلف دنیا صادر نماید.

شركت گـل دارو در حال حاضر ۱۰۹ فرآورده داروئی را كه دارای پروانه تولید از وزارت بهداشت و درمان می باشد به بازار داروئی عرضه مینماید و بیش از ۲۰ فرآورده دیگر را نیز در مراحل مختلف پژوهش و آماده سازی برای اخذ پروانه و تولید در آینده دارد .

شركت در راستای تولید جدیدترین و كارآمدترین داروهای گیاهی دنیا توجه كاملی نیز به داروهای بیوتكنولوژیك داشته و تولید این گونه فرآورده ها را در آینده نزدیك جزء اهداف اصلی خود در نظر گرفته است.

صادرات محصولات گل دارو به کشورهای دنیا

گـل دارو با توجـه به توان منـدی علمی بسیار بالای خود و گرفتـن پـروانـه ISO-۹۰۰۱:۲۰۰۸ ،بخش صادرات خود را فعال تر و فرآورده های خود را در كشور های آذربایجان، اوكراین، افغانستان، تاجیكستان، یمن، عراق و سایركشورهای هم جوار به ثبت رسانیده و هم اكنون محصولات خود را به ممالك فوق الذكر صادر می نماید.

شركت گـل دارو دارای مزارع مختلفی در نقاط مختلف استان اصفهان میباشد و عملیات كاشت، داشت و برداشت اكثرگیاهان مورد مصرف خود را در این مزارع به شکل علمی و هم چنین عقد قرارداد كشت با تولیدكنندگان مجرب گیاهان دارویی در اقصی نقاط كشور، تهیه می نماید.

شركت گل دارو یكی از اعضاء موسس و فعال انجمن تولیدكنندگان داروها و فرآورده های گیاهان داروئی و طبیعی ایران بوده و در این راستا با همكاری اعضاء انجمن كتاب دارونامه داروهای گیاهی ایران را به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر ساخته است.

در نهایت شركت امیدوار است بتواند با توجه به توانمندی علمی، پرسنلی، فنی و ماشین آلات مدرن خود به زودی در سطح بزرگترین و مجهز ترین واحد تولید داروهای گیاهی خاور میانه درخدمت هموطنان عزیز و بیماران سایركشورهای جهان قرار گیرد.