کیمیاگر طوس

داروسازی کیمیاگر طوس


عوارض قرص لاغری کیمیاگر توس | روغن خراطین کیمیاگر توس | شربت چاقی کیمیاگر توس | خرید اینترنتی کپسول کیمیاگر | شربت مشهد کیمیاگر | اسلیم کیم | شربت تین کیمیاگر


شرکت داروسازی کیمیاگر طوس در  سال 1375 توسط تعدادی از داروسازان استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس تاسیس گردید.

هدف تولید داروهای گیاهی به اشکال دارویی محبوب مانند شربت، کپسول، پماد، قطره و قرص بود. چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت داروهای گیاهی در ایران است.

از آن زمان، شرکت داروسازی کیمیاگر طوس همواره کوشش کرده که بخشی از نیازهای دارویی کشور را با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی تامین نماید.

زمینه فعالیت این شرکت از زمان تاسیس به طور بی وقفه در حال گسترش است و در حال حاضر در بخش های زیر مشغول به فعالیت می باشیم:

• داروهای گیاهی درمانی

• محصولات آرایشی و یهداشتی

• روغن های دارویی گیاهی

• ضد عفونی کننده ها

 

امروزه مجموعه داروسازی کیمیاگر طوس، با کسب بیش از 100 پروانه ساخت محصولات دارویی گیاهی و آرایشی  بهداشتی از سوی سازمان غذا و دارو ایران، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه شناخته می گردد.

محصولات ما بر اساس استانداردهای بین المللی GMP تولید می شوند که مورد تایید سازمان غذا و دارو ایران است. سیستم کنترل کیفیت داخلی مجموعه ما بر اساس استاندارد GQMA (انجمن مدیریت کیفیت آلمان) بوده و محصولات ما  با پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های آزمایشگاهی بازرسی و کنترل میشوند. نظارتی مستمر بر کلیه مراحل تولید، از تامین مواد اولیه گرفته تا تولید نهایی محصول توسط واحد کنترل کیفیت IPQC این مجموعه انجام می پذیرد. واحد کنترل کیفیت IPQC)) این مجموعه مجهز به آزمایشگاه میکروبیولوژی، آزمایشگاه تحلیلی و واحد تحقیق و توسعه (R&D)است.

ماموریت ما پیوند طب سنتی پزشکی با دانش روز است. گرایش روزافزون مردم سراسر جهان به استفاده از داروهای گیاهی، درهای جدیدی را به روی محصولات دارویی گیاهی باز نموده است. به طور قطع داروهای گیاهی نقش بسیار مهمی را در زمینه پزشکی در آینده ایجاد خواهند کرد. با پیشرفت هر چه بیشتر دانش پزشکی و کسب درک بیشتر نسبت به سلامت و بیماری های انسان، درمان ها به سمت روش های درمانی طبیعی تر و کمتر شیمیایی گرویده اند. گیاهان دارویی اثرات مضر و نامطلوب کمتری دارند و تلاش است که عملکرد فیزیکی ارگان های بدن را به شیوه های طبیعی به حالت عادی خود باز گردانند.

برای تحقق بخشیدن به اهداف و ماموریت ها و توسعه محصولات و داروهای گیاهی، انجام تحقیقات نقش اساسی و مهمی را ایفا می کند. به همین منظور گروهی از دانشمندان متخصص در زمینه های مختلف داروسازی را در واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت داروسازی کیمیاگر طوس دعوت به کار نموده ایم.

همچنین در زمینه کاشت و برداشت گیاهان دارویی بر اساس استاندارد ها و دستور العمل های GMP و  (WHO) سازمان بهداشت جهانی نیز، از کمک برخی از بهترین مهندسان کشاورزی بهره می بریم. فلسفه ایجاد تیم تحقیق و توسعه ما، توسعه محصولات نهایی با هدف ایجاد محصول پایدار و موثرتر از رقبای ماست، تا همواره مزیت رقابتی ما را حفظ کند.

تیم مدیریت شرکت داروسازی کیمیاگر طوس با کمک کارکنان و مشاوران باتجربه، مسیر خود را به دنبال رشد و نوآوری دنبال می کند تا نیازهای مشتریان خود را در حال حاضر و در آینده برآورده سازد. ما معتقدیم که تنها با تولید یک محصول موثر و با کیفیت می توانیم اهدافمان را برآورده سازیم و به یکی از شرکت های دارویی پیشرو تبدیل شویم.