4 محصول
مرتب‌سازی:

پتال فرش

خرید اینترنتی و قیمت محصولات پتال فرش


شامپو ضد ریزش درمانی ارگانیک پتال فرش |  پیتال فرش – شامپو ضد ريزش انواع موها | شامپو درخت چای | شامپو بدون سولفات پیتال فرش | نرم کننده


شامپو پـتـال فرش بهترین نرم کننده و حالت دهنده مو شامپو ضد ریزش درمانی ارگانیک – شامپو ضد ريزش انواع موها نرم کننده شامپو پتال فرش خرید اینترنتی شامپو پیتال فرش نرم کننده پیتال فرش قیمت شامپو پیتال فرش

درباره پتال فرش

هدف ما انعکاس فلسفه‌ی وجود داشتن،مراقب کردن و محبت ورزیدن بوسیله ی تمام چیزهایی که انجام میدهیم است.

ما میخواهیم که همه کس را با انتخاب بدست گرفتن کنترل سلامت خود با محصولات مطمئن و طبیعی و دانش آن که چطور ذهن،بدن و روح را گسترش دهند قدرت بدهیم.

پیتال فرش یک برند سلامتی برپایه ی ارتباط ذهن و بدن است.چرا که باور داریم یک زندگی همه جانبه کلیدی است که بهترین حیات خود را زندگی کنیم،محصولات مراقبت از مو و بدن ما با درنظر داشتن این موضوع توسعه یافته اند.

ما آرامش،مراقبت از خود و چگونگی بودن با عناصر طبیعی و ارگانیکی که از بیرون تقویت میکنند در حالی که شما از آنچه در داخل است مراقبت می کنید،را ترویج می دهیم.

ما باور داریم که آنچه روی بدن شما اتفاق می افتد به اندازه آنچه داخل بدن شما رخ می دهد اهمیت دارد.

بنا شده در سرزمین های آفتابی کالیفرنیای جنوبی، پتال فرش توسط گروهی از اشخاص بلندپرواز که به دنبال یک سبک زندگی طبیعی تر و سالم تر بودند تاسیس شد.

در پتال فرش ما بر این باوریم که آنچه شما روی پوست و موی خود میگذارید دقیقا به اندازه آنچه به درون بدن می رسانید اهمیت دارد. ما فرمول های خود را با طبیعی ترین مواد ارگانیک تایید شده پر می کنیم تا محصولات موثر و با کیفیت را به صورت طبیعی خلق کنیم.