1 محصول
مرتب‌سازی:

فضل دارو

فضل دارو خیام خراسان

شرکت فضل دارو خیام خراسان در سال ۱۳۹۷ باهدف طراحی، مشاوره، نظارت، تولید، بسته‌بندی، پخش و فرآوری انواع مواد، تجهیزات و فرآورده‌های مرتبط با حوزه سلامت، اعم از محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی و … تأسیس گردیده است.

این شرکت با تکیه‌بر دانش فنی- تخصصی داروسازی و همراهی اعضای هیئت‌علمی دانشکده داروسازی مشهد از بدو تأسیس اقدام به فعالیت درزمینهٔ تولید فرآورده‌های دانش‌بنیان دارویی طبیعی نموده است.

هدف شرکت از فعالیت درزمینهٔ تولید فرآورده‌ای دارویی طبیعی، ایجاد ارزش‌افزوده بر گیاهان دارویی بومی استان و تکمیل چرخه مزرعه تا داروخانه بوده است.

در راستای نائل شدن به اهداف تعیین‌شده با توجه به اهمیت برندینگ با حفظ وجهه علمی شرکت نام تجاری HerBeris به‌عنوان برند تجاری محصولات انتخاب و ثبت‌شده است. و نشان‌واره تجاری شرکت در کنار هویت حقوقی، هویت تجاری مجموعه را شکل داده است.

فضل دارو

فضل دارو

محصولات فضل دارو خیام خراسان

اولین محصول شرکت داروسازی دانش بنیان فضل دارو، فرآورده گیاهی با نام تجاری گلوکوبر ۳۰۰ می باشد.

این فرآورده طبیعی بر پایه عصاره ساقه و با ریشه گیاه زرشک تهیه شده با اندیکاسیون کمک به کاهش قند خون وهایپرلیپیدمی در بیماران مبتلا به سندروم متابولیک می باشد.

این محصول در سال های گذشته توانسته تمامی مراحل علمی، آزمایشگاهی و تجاری محصول را مطابق با هویت بصری شرکت با موفقیت طی کند و مجوزهای لازم به جهت ورد به بازار دارویی را اخذ نماید

چشم انداز فضل دارو

داروسازی دانش بنیان فضل دارو به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های دارویی و صنایع وابسته با تمرکز ویژه بر تجاری سازی ایده های نوین تولید محصولات دانش بنیان جدید و محصولات نهایی با فناوری پیشرفته در ایران و در سطح بین المللی فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی، درراستای اهداف کلان با درک نیازهای پزشکی و درمانی، فعالیتهای خود را در زمینه تولید محصولات جدید توسعه داده و نقش برتر در بازارهای داخلی و نفوذ در بازارهای خارجی خواهد داشت.

مدیران شرکت داروسازی دانش بنیان فضل دارو با رویکرد استفاده بهینه از منابع و فرصت های موجود و ارتقاء توانمندی های شغلی کارکنان، با حفظ جایگاه و رشد و بهبود مستمر کسب وکار، درصدد نائل آمدن به عنوان شرکت الگوی فناوری دانش بنیان در صنعت داروسازی کشور خواهند بود.

ارزشهای فضل دارو

  • حفظ و بهبود سطح سلامت عمومی از طریق تولید محصولات استاندارد وبا کیفیت
  • نوآوری در تولید وایجاد سبد دارویی متناسب با نیاز بازارهای داخلی و بین المللی
  • افزایش مستمر کیفیت محصولات با همراهی واحد تحقیق و توسعه پویا و توانمند
  • ایجاد حداکثر ارزش افزوده برای گیاهان دارویی کشور و فرآورده های گیاهی
  • ایجاد محیط مناسب کاری و کسب و ارتقا رضایت کارکنان
  • صداقت، امانت، درستکاری و مسئولیت پذیری در قبال ذینفعان
  • صیانت از محیط زیست در راستای احترام به جامعه و توجه به توسعه پایدار