32 محصول
مرتب‌سازی:

فراطب

فراطب

فراطب یا به بیان دقیق تر شرکت علمی و تحقیقاتی فراطب در سال 1385 با هدف احیای طب سنتی ایرانی و در راستای تولید داروها و محصولات آرایشی بهداشتی طبیعی و گیاهی با محوریت اخلاق، خلاّقیت، تجربه و دانش ایرانی تاسیس شد.

فراطب پس از تلاش بسیار، موفق به تولید فرآورده های داروئی گیاهی به صورت قطره، شربت، کپسول، روغن، اسپری، معجون و پماد و همچنین محصولات بهداشتی آرایشی طبیعی به صورت شامپو، کرم و لوسیون گردید.

هدف شرکت فراطب، تولید داروهای گیاهی و فرآورده های بهداشتی آرایشی طبیعی بر اساس طب سنتی و یافته های علمی جدید از گیاهان دارویی با بالاترین کیفیت و کمترین عوارض جانبی می باشد همچنین طعم داروها به گونه ای میباشد که کودکان تمایل به مصرف آن دارند.

چشم انداز شرکت فراطب

چشم انداز شرکت علمی تحقیقاتی فراطب یزد ، تبدیل شدن به یکی از صادرکنندگان برتر کشور در زمینه داروهای طبیعی و گیاهی تا سال 1400 است.

محصولات شرکت

کلیه محصولات شرکت فراطب دارای پروانه بهداشتی ساخت و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و همچنین بر چسب اصالت برای اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت فراطب، انجام تحقیق و پژوهش های کاربردی بر اساس کتب و مراجع طب سنتی، ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای (خدمات علمی، تحقیقاتی )، طراحی و تولید محصولات با فناوری نوین؛ و انجام خدمات نظارتی بر پروژه های پژوهشی، اجرائی و مشاوره ای می باشد.

شرکت فراطب با همکاری مراکز، متخصصان و کارشناسان گیاهان داروئی، متخصصان طب سنتی، همکاران فارماکولوژیست و فارماکوگنوزی، متخصصان داروسازی طب سنتی، پژوهشکده گیاهان داروئی جهاد دانشگاهی، معاونت های پژوهشی دانشگاه های علوم پزشکی، دانشکده های طب سنتی دانشگاه های علوم پزشکی و کارخانجات داروسازی، روند رو به رشد خود را در ارائه داروهای مورد نیاز جامعه، متناسب با بیماریهای مختلف ادامه داده تا قدمی بزرگ در جهت سلامت جامعه بردارد

از جمله محصولات شرکت علمی و تحقیقاتی فراطب که تاکنون روانه بازار شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایندگی فروش محصولات فراطب

در صورتی که به دنبال نمایندگی فروش محصولات شرکت فراطب هستید، هم اکنون می توانید برای خرید محصولات شرکت فراطب از داروخانه آنلاین درمانگیاه اقدام نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.Faratebco.com

www.Faratebco.ir

شماره اطلاع رسانی شرکت فراطب 09131549831