فراطب

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–16 از 21 نتیجه

فراطب

کلمات کلیدی: فروش محصولات شرکت علمی تحقیقاتی فراطب یزد |


شرکت علمی تحقیقاتی فراطب

شرکت علمی و تحقیقاتی فراطب در سال 1385 با هدف احیای طب سنتی ایرانی و در راستای تولید داروها و محصولات آرایشی بهداشتی طبیعی و گیاهی با محوریت اخلاق، خلاّقیت، تجربه و دانش ایرانی تاسیس شد.

فراطب پس از تلاش بسیار، موفق به تولید فرآورده های داروئی گیاهی به صورت قطره، شربت، کپسول، روغن، اسپری، معجون و پماد و همچنین محصولات بهداشتی آرایشی طبیعی به صورت شامپو، کرم و لوسیون گردید.

هدف این شرکت، تولید داروهای گیاهی و فرآورده های بهداشتی آرایشی طبیعی بر اساس طب سنتی و یافته های علمی جدید از گیاهان دارویی با بالاترین کیفیت و کمترین عوارض جانبی می باشد همچنین طعم داروها به گونه ای میباشد که کودکان تمایل به مصرف آن دارند.

چشم انداز شرکت

چشم انداز شرکت علمی تحقیقاتی فراطب یزد ، تبدیل شدن به یکی از صادرکنندگان برتر کشور در زمینه داروهای طبیعی و گیاهی تا سال 1400 است.

محصولات شرکت

کلیه محصولات شرکت فرا طب دارای پروانه بهداشتی ساخت و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و همچنین بر چسب اصالت برای اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی میباشد.

از جمله محصولات شرکت علمی و تحقیقاتی فراطب که تاکنون روانه بازار شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایندگی فروش محصولات فراطب

در صورتی که به دنبال نمایندگی فروش محصولات این شرکت هستید، هم اکنون می توانید برای خرید محصولات شرکت فراطب از داروخانه آنلاین درمانگیاه اقدام نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.Faratebco.com

www.Faratebco.ir

شماره اطلاع رسانی شرکت 09131549831