8 محصول
مرتب‌سازی:

سبز دارو

کلمات کلیدی متن: فروش محصولات سبز دارو اسپادانا | لاوویگ سبز دارو | سوی منو پوز | سبزدارو |


شرکت سبز دارو اسپادانا

شركت داروسازي سبز دارو اسپادانا در سال 1387 به صورت سهامي خاص تأسيس و از سال 1390 با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهمترين هدف شركت داروسازي سبز دارو توليد و عرضه داروي با كيفيت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارويي و افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان و بيماران مي باشد.

ضمن آن كه به موازات تلاش در راستاي حفظ سهم بازار، با توليد محصولات موردنياز جامعه بتواند حضور خويش در بازار داخلي و خارجي را پررنگ تر نموده و با دستيابي به سودآوري مناسب به اهداف نوآورانه شركت جامه عمل بپوشاند.

بالا بردن كيفيت محصولات توليد شده و برخورداري از دانش روز داروسازي در راستاي ايجاد زمينه مناسب و مطلوب براي ادامه حيات و بقاي طولاني مدت از ديگر اهداف اين شركت داروسازي است.

این مجموعه، مجهز به ماشین آلات مدرن و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته بوده و بیش از 14 نوع فرآورده های دارویی در دوزهای متفاوت و اشکال گوناگون مانند شیاف، کپسول، شربت، ژل و پماد تولید و به بازار عرضه می نماید.

کنترل تمامی مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده های نهایی در آزمایشگاههای کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت این شرکت صورت می پذیرد.

تحقیق و توسعه سبزدارو

بخش تحقیق و توسعه (R&D) سبزدارو مسئول پروژه های تحقیقی بوده و تمامی فرآیندهای آن بر اساس نیازهای GMP و قواعد WHO طراحی و اجرا می گردد.

شرکت داروسازی سبز دارو رشد و پیشرفت سریع خود را مدیون خلاقیت، نوآوری و تلاشهای بی وقفه مدیران و کارکنان خود می داند که این پویایی و تلاش مستمر موجب گردیده است که سریعتر از آنچه که انتظار می رفت به اهداف مورد نظر مجموعه دست یابد.

شركت‌ داروسازي‌ سبزدارو با تهيه‌ مواد اوليه‌ مورد نياز خود از معتبرترين‌ توليدكنندگان‌ جهان‌ و با رعايت‌ دقيق‌ قوانين‌ CGMP و با مراعات‌ ضوابط WHO در ساخت‌ وكنترل‌ داروهـا و همچنيـن‌ بر اســاس‌ استـانداردهاي‌ بين‌الملليUSP ، BP و EP بهترين‌ محصولات‌ داروئي‌ را با اثـربخـشي‌ كلينيـكي‌ مطلوب‌ توليد و عرضه‌ مي‌نمايد.

همچنین نظام های مدیریتی مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 با دریافت گواهینامه های مربوطه از موسسه MIC انگلستان در سبز دارو استقرار یافته است.

آدرس : تهران خیابان ستارخان بین کاشانی پور و پل ستارخان پلاک608

ایمیل : info@sabzdaru.ir

تلفن : 02144208378

فاکس : 02144208378

وبسایت: http://www.sabzdaru.ir

محصولات سبز دارو در درمانگیاه

هم اکنون درمانگیاه امکان خرید اینترنتی محصولات شرکت داروسازی سبزدارو اسپادانا را برای شما فراهم آورده است.

برای خرید اینترنتی هرکدام از محصولات بر روی نام آن کلیک کنید تا به صفحه مخصوص آن محصول هدایت شوید.

شیاف فیتوواژکس (درمان مشکلات عفونی بانوان)

اسلیم تکس (کپسول قهوه سبز برای لاغری)

لاوویگ سبز دارو (کپسول گیاهی تقویت جنسی آقایان و بانوان)

لیور هلث جی 140 (کپسول درمان کبد چرب و مشکلات کبدی)

اسلیم فول (کپسول سرکه سیب و جلبک دریایی برای لاغری)

پروستکس (کپسول نخل اره ای برای مشکلات پروستات و ریزش مو(