20 محصول
مرتب‌سازی:

دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

مجتمع صنایع دینه ایران در سال ۱۳۵۹ توسط زنده یاد،مهندس “محمدکریم ابراهیمی قاجار” تاسیس شد.

داروسازی دینه ایران هم اکنون با همکاری مجموعه‌ای از نیروهای متخصص و با بهره‌گیری از علم و تکنولوژی بروز به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه‌ترین تولید کنندگان داروهای گیاهی و گیاهان دارویی کشور مشغول فعالیت می باشد.

این مجتمع دارای بخش‌های مختلف:

 • آماده سازی و تولید
 • واحد تحقیقات و توسعه
 • واحد فروش و بازاریابی
 • واحد خرید و تدارکات داخلی و خارجی
 • واحد پاسخگویی به سوالات پزشکان، داروسازان، مصرف کنندگان و محققان
 • آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت مرکزی
 • واحد کنترل کیفیت و کنترل حین تولید در کارخانه و آزمایشگاه‌های مربوطه
 • واحد کشت گیاهان دارویی
 • واحد گرافیک
 • پایلوت
 • امور اداری و مالی
 • واحد تضمین کیفیت و ایزو

و … می باشد.

دینه ایران

کارخانه دینه ایران

در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع و مطابق با اصول GMP بنا نهاده شده،مجهز به انواع دستگاه‌های مدرن بوده و متشکل از واحدهای زیر است:

 • واحد آماده سازی و پاکسازی مواد اولیه گیاهی
 • واحد خشک کردن گیاهان
 • واحد اسانس گیری
 • واحد عصاره گیری
 • واحد پودر سازی
 • واحد گرانول سازی
 • واحد ساخت نیمه جامدات (پماد ، کرم، ژل)
 • واحد قرص سازی
 • واحد ساخت مایعات با خطوط اتوماتیک پرکن
 • واحد ساخت مکمل‌های شیمیایی
 • واحد غذایی
 • واحد بسته بندی
 • واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌های مربوطه
 • انبارها

واحد تحقيق و توسعه:

داروسازی دینه ایران در سال ۱۳۷۸ با همکاری استادان دانشگاه و متخصصین فارماکوگنوزی، فرمولاسیون، شیمی مواد طبیعی، آلی، آنالیز دستگاهی و … با تشکیل یک مرکز تحقیقات و توسعه در تهران به نیاز روز افزون جامعه برای مصرف داروهای گیاهی با کیفیت بالاتر، پاسخ گفت.

این واحد تحقیقاتی شامل بخش‌های مختلف از قبیل:

 • اتاق فکر
 • آزمایشگاه
 • پایلوت
 • بخش پاسخگویی به سوالات
 • و بخش گرافیک بسته بندی

می باشد و برای انجام فعالیتهای تحقیقی و بررسی‌های کمی و کیفی دقیق به دستگاههایی مانند GC, HPLC ، اسکپتروفتومتر UV، رفراکتومتر، پلاریمتر، ویسکومتر و بسیاری دیگر از ادوات و ابزارهای آنالیز مجهز می باشد.

واحد تحقیقات و توسعه دارای بخش ویژه فرمولاسیون و ساخت نیمه صنعتی (پایلوت) نیز می باشد.

واحد تحقیق و توسعه دینه ایران علاوه بر انجام مطالعات و تحقیقات برای فرمولاسیون داروهای موثر، نظارت دقیق بر آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه واقع در حومه قزوین را نیز به عهده دارد.

این واحد روش های آزمون آن آزمایشگاه را بر اساس استانداردهای آخرین ویرایش فارماکوپه‌های معتبر بین المللی برای کنترل‌های روزمره و حین تولید زیر نظر دارد.

این واحد همچنین در زمینه آزمایشات بالینی نیز با مراکز درمانی وابسته به دانشگاه‌ها و همکاری در پایان‌نامه‌های دانشجویی از نظر تهیه مواد اولیه گیاهی و آنالیز مواد موثره فعالیت دارد.

کلیه متون آموزشی، بروشورها، آگهی رپورتاژها و متون تبلیغاتی طراحی بسته بندی در این واحد پیشنهاد و ارزیابی می گردد.

واحدهای کنترل کيفيت مرکزی و کارخانه دینه ایران:

برای اطمینان از مرغوبیت خرید، مواد اولیه گیاهی، شیمیایی و اکسپیان‌ها،آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت مرکزی مستقر در تهران قبل و بعد از خرید، نمونه‌ها را مورد آزمایشات دقیق قرار می‌دهد تا انطباق آنها با فارماکوپه‌ها و انطباق خرید نهایی با نمونه اولیه مورد سنجش قرار گیرد.

آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت کارخانه وظیفه آزمایشات حین تولید، انجام تست‌های ادواری، آزمونهای میکروبی و ارسال نمونه های نهایی به آزمایشگاه مرکزی (تهران) را بر عهده دارند.

واحد پاسخگويي به سوالات مشتریان دینه ایران

دینه ایران بر اساس ضوابط ISO 9001 : 2008 در تعریف سرلوحه خط مشی خود با عنوان ارتقای رضایت مشتری،علاوه بر اینکه همواره کیفیت واثر درمانی محصولات را بر کمیت و تعداد محصولات در اولویت قرار داده است.

این شرکت همچنین با راه اندازی بخش تخصصی پاسخگویی به سوالات علمی و دارویی، از طریق تلفن و یا ایمیل، مصرف کنندگان، بیماران محترم را راهنمایی مینماید.

واحد پاسخگویی یکی از زیر مجموعه‌های واحد تحقیق و توسعه می باشد.

واحد فروش و بازاريابی محصولات دینه ایران

واحد بازاریابی با دارا بودن ویزیتورهای علمی آموزش دیده، مسئولیت اطلاع رسانی به پزشکان و داروسازان محترم را بر عهده داشته و بر اساس همین اطلاعات علمی درخواست دارو به وسیله داروخانه به واحد فروش ارجاع می گردد.

این نیروهای متخصص در کلاسهای بازآموزی که توسط واحد تحقیقات و توسعه برگزار می گردد به طور منظم شرکت می کنند.

واحد بازاریابی به منظور برنامه ریزی برای افزایش رضایت بیماران، سالانه میزان رضایت مصرف کنندگان را مورد سنجش و تحلیل قرار داده و انتقادات و پیشنهادات را در اختیار واحد تحقیق و توسعه قرار می دهد.

واحد بازاریابی دارای بخش گرافیک مستقل بوده که در زمینه طراحی انواع برگه‌ها و بوردهای تبلیغاتی فعال می باشد.

کشت گیاهان دارويي و صنعتی

شرکت داروسازی دینه ایران از همان آغاز فعالیت خود با توجه به نگرش کیفیت مداری، شرکت کشت گیاهان دارویی و صنعتی ایران را با مجموعه زمین‌هایی به وسعت ۲۵ هکتار به عنوان یکی از شرکت های تابعه تاسیس کرد.

هدف از این اقدام، آن بود که با کشت گیاهان دارویی مطابق استانداردهای بهداشت جهانی در مزارع اختصاصی، بخشی از نیازهای تولید کارخانه تامین گردد.

دینه ایران با امید به خداوند متعال و با اتکا به نزدیک نیم قرن تجربه و کارآفرینی در عرصه تولید داروهای گیاهی، اخیرا با گسترش دامنه فعالیت خود در زمینه مکمل‌های گیاهی و شیمیایی، موفق به اخذ چندین پروانه مکمل‌ رژیمی -غذایی شده است.

دستاوردها و چشم اندازهای مجتمع صنایع دینه ایران

مجتمع صنایع دینه ایران، با نزدیک به نیم قرن سابقه تولید و دارا بودن کارخانه مجهز، تولید داروهای گیاهی، مکمل های غذایی، داروهای دامی و شیمیایی را در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع و مجموعه زمین های کشت گیاهان دارویی، در وسعت 25 هکتار، بعنوان اولین تولیدکننده گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در ایران به روش علمی می باشد.

این شرکت با بهره گیری از حضور متخصصین و اساتید دانشگاه، گام هایی اساسی در تفکیک داروهای گیاهی از شبه دارو بر داشته و واحد هایی جهت تولید محصولات بصورت قرص، ساشه، شربت، کرم، پماد و … مطابق آخرین استاندارد های روز دنیا فراهم نموده است.

دینه ایران در همین راستا در تولید داروهای خود همواره اصل اثر بخشی و کیفیت را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

از مهمترین افتخارات داروسازی دینه ایران پایبندی به اطلاع رسانی صحیح بر پایه رفرانس های معتبر بین المللی میباشد.

این نظام فکری نه تنها در طراحی جعبه داروها، بروشورها، آگهی رپورتاژها و سایر متون تبلیغاتی رعایت می گردد بلکه در بخش پاسخگویی به سوالات بیماران و پزشکان نیز نهایت دقت می شود تا صرفاً روش و موارد مصرف تأیید شده در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گیرد.

دینه ایران مفتخر است که با قرار دادن اصل کیفیت برتر در خط مشی خود، اعتماد جامعه را جلب نماید .

در حال حاضر حدود 64 فرآورده توسط دینه ایران تولید و در سراسر کشور توزیع می شود. 

بعضی از محصولات دینه ایران که در بازار دارویی ایران در دسترس هستند عبارتند از:

این محصولات چند نمونه از فرآورده هایی هستند که با استقبال فراوانی از طرف مصرف کنندگان به خاطر اثرات مفید آن مواجه شده اند.

پماد گیاهی کالاندولای دینه ایران دارای پروانه دارویی بوده و اثر ضد التهاب پوستی آن با پمادهای کورتون دار قابل مقایسه است، در حالیکه فاقد اثرات جانبی آنها می باشد.

پماد گیاهی کالاندولا در طول 25 سال سابقه تولید، همیشه از بالاترین کیفیت عصاره گل های کالاندولا برخوردار بوده است که به طور ویژه در بخش عصاره گیری این مجتمع تولید می گردد و از مواد کمکی طبیعی استفاده میشود.

شرکت دینه ایران با توجه به نگرش طبیعت گرایی خود، نه تنها در زمینه کشت گیاهان دارویی و مزارع اختصاصی خود فعالیت دارد، بلکه با همت نیروهای مجرب و متخصص خود، اقدام به تهیه عصاره ها و اسانس های طبیعی در واحدهای عصاره گیری و اسانس گیری کرده است.

این شرکت در اقدامات تولیدی خود همواره آن چنان در حفظ سلامت محیط زیست کوشا بوده است که از سوی سازمان محیط زیست به عنوان “صنعت سبز” مورد تقدیر قرار گرفته است.

قرص گیاهی لیوردین کمپلکس در سال 97 به عنوان یکی از40 محصول برتر داروهای گیاهی معرفی شده است .

این شرکت همچنین به عنوان پیشتاز در عرصه افزایش آگاهی جامعه و بهره گیری از علم و تکنولوژی در حد امکان ، دانشجویانی را که در زمینه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی فعالیت تحقیقاتی می نمایند، راهنمایی و یاری می رساند.

دستاورد این یاری رسانی، مقالات و پایان نامه هایی است که از نتیجه این همکاری ها حاصل می شود تا عموم مردم و جامعه پزشکی از آن بهره مند گردند.

پویایی، لازمه صنعت زنده است و دینه ایران همواره با توسعه تجهیزات، این صنعت مبتنی بر علم و تجربه را به روز نگه می دارد و با افزایش فضاهای تولیدی بر اساس اصول cGMP ، تولید را بهبود می بخشد.

پخش سراسری دینه دارو درمان در سال 1396، افتتاح و بطورتخصصی در کنار سایر شرکت های پخش سراسری محصولات این شرکت را توزیع می نماید.

آدرس و شماره تماس شرکت دینه ایران

 • تلفن : 02161018
 • پست الکترونیک : info@dinehiran.ir
 • آدرس : تهران، کارگر شمالی، بین فرصت و نصرت، خیابان جعفرزادگان، پلاک 23
گواهینامه های دینه ایران

گواهینامه های دینه ایران

تقدیر نامه های دینه ایران

تقدیر نامه های دینه ایران

تقدیر نامه های دینه ایران

تقدیر نامه های دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

دینه ایران

گواهینامه ها و تقدیرنامه های دینه ایران

شرکت دینه ایران

شرکت دینه ایران

محصولات شرکت دینه ایران

محصولات شرکت دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

شرکت داروسازی دینه ایران

محصولات شرکت دینه ایران

محصولات شرکت دینه ایران