2 محصول
مرتب‌سازی:

دایا دارو

شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو

شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو یکی از شرکت های داروسازی دانش بنیان ایرانی است که در زمینه تولید داروهای سنتی، گیاهی، طبیعی و فرآورده های مبتنی بر دانش اصیل طب سنتی ایران و متناسب با پزشکی و داروسازی و تغذیه نوین بنا نهاده شده است.

این شرکت از سال 1395 تاسیس شده و در سال 1397 اولین محصول خود با نام شربت رویال ژلی با نام تجاری هانی ژل دایا را روانه بازار کرد.

در سال 1400 نیز شربت رد کولد که یک محصول گیاهی برای درمان سرماخوردگی و سرفه و بیماریهای ویروسی تنفسی و تقویت سیستم ایمنی است را تولید نمود.

شربت هانی ژل نیز حاوی ترکیب شفا بخش رویال ژلی به همراه عصاره عناب است.

این شربت برای بهبود ضعف و خستگی، افزایش کیفیت زندگی و انرژی بدن است و خاصیت آنتی‎اکسیدان فوق العاده آن باعث افزایش قدرت دفاعی بدن می‌شود.

افزایش توان جسمی در ورزشکاران و دوره نقاهت بیماری، بهبود قدرت حافظه، کمک به رشد کودکان و بهبود خونسازی از دیگر مزایای آن است.

نکته حائز اهمیت در فرآورده های شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو، استفاده از گیاهانی مانند عناب و شیرین بیان در محصولات تولیدی خود است که از گیاهان اختصاصی برای کشور ایران و بسیار مهم در طب سنتی ایرانی می باشد.

شرکت دانش بنیان تحقیق و توسعه دایا دارو دوران رشد خود را به عنوان شرکت مستقر در مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نمود.

هم اکنون نیز دایا دارو به عنوان شرکت خلاق مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق شده است با همکاری چندین مرکز علمی و پژوهشی دانشگاهی و مرکز تحقیقات سرطان و رادیوتراپی (پرتو درمانی) در زمینه بهبود کیفیت زندگی بیماران خصوصاً بیماران مبتلا به سرطان فعالیت نماید.

شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو، بر اساس دو کارآزمایی بالینی و با مشارکت مرکز تحقیقات رادیوتراپی آنکولوژی انستیتو کانسر بیمارستان امام خمینی موفق به ثبت اختراع فرمولاسیون، اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو و تولید فرآورده طبیعی «شربت ژل رویال هانی ژل» برای کمک به کاهش ضعف و بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان شده است.

تیم تحقیقاتی و پژوهشی این شرکت از اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی بوده و با همکاری بین بخشی الگوی موفقی از ارتباط دانشگاه و صنعت و تلاش برای خدمت رسانی به مردم و بیماران، خصوصاً بیماران خاص و مبتلا به سرطان و ام اس (مولتیپل اسکلروزیس) ارائه داده است.

تجربه و سابقه استقرار دایا دارو در مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضویت جمعی از بهترین متخصصان طب سنتی ایران در این شرکت، زمینه ای مناسب را برای تولید محصولاتی با کیفیت جهانی فراهم آورده است.

هم اکنون دکتر حسین رضایی زاده متخصص طب سنتی ایران، که به مدت هشت سال ریاست دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران را بر عهده داشت، رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیق و توسعه دایا دارو می باشد.