11 محصول
مرتب‌سازی:

داروسازی دانا

خلاصه معرفی شرکت داروسازی دانا

شرکت داروسازی دانا بزرگترین تولید کننده مواد اولیه آنتی بیوتیک در منطقه خاورمیانه و یکی از بزرگترین تولید کنندگان  محصولات نهایی آنتی بیوتیکهای خوراکی و استریل و همچنین بزرگترین تولید کننده کپسولهای نرم در کشور می باشد.

شرکت داروسازی دانا در دامنه کوه سهند در زمینی به مساحت 30 هکتار با زیربنای 70 هزار متر مربع احداث گردیده که این مقدار زیر بنا با توجه به طرح های توسعه ای از قبیل خطوط تولید سرم های تزریقی، پوکه کپسول، ویالهای مایع، قطره های چشمی و … نیز طی سالهای اخیر در حال افزایش می باشد.

داروسازی دانا

داروسازی دانا

این شرکت در سال 1377 رسماً افتتاح و به جمع شرکتهای داروئی کشور پیوسته است.

بخش تولید مواد موثره دارویی شرکت داروسازی دانا، دارای بزرگترین ظرفیت های تولید مواد اولیه آنتی بیوتیک های خوراکی است و همزمان تنها تولید کننده مواد اولیه آنتی بیوتیک های تزریقی در منطقه ( خاورمیانه ) می باشد.

در بخش تولید دارو، این شرکت با داشتن 26 خط تولید پیشرفته، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دارو در اشکال ویال تزریقی، سافت ژل، قرص و کپسول (آنتی بیوتیکی و غیر آنتی بیوتیکی)، سوسپانسیون خوراکی، قطره استریل، آب سترون قایل تزریق و شیشه ویال در کشور می باشد.

با توجه به کیفیت بالای داروهای تولیدی شرکت داروسازی دانا، این شرکت سهم ویژه ای از بازار دارویی را به خود اختصاص داده و این سهم در طی سالیان اخیر همواره رشد چشم گیری داشته است.

کلیة فرآیندهای این شرکت منطبق بر ضوابط cGMP و WHO می باشد و برای دستیابی به کیفیت برتر، واحدهای کنترل و تضمین کیفیت، کلیه مراحل و فرآیندهای تولید را بطور شبانه روزی تحت نظارت و کنترل خود دارد.

همچنین  شرکت داروسازی دانا تنها به ضوابط فوق اکتفاء نکرده و در مسیر بهبود و تعالی اقدام به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS نیز نموده است.

همچنین داروسازی دانا در سال های اخیر اقدام به راه اندازی خط تولید مکمل های خوراکی نموده است که بعضی از این مکمل ها را می توانید در همین صفحه از درمانگیاه مشاهده نموده و اقدام به خرید اینترنتی آنها نمایید.