9 محصول
مرتب‌سازی:

ایران داروک

شرکت داروسازی ایران داروک

شرکت داروسازی ایران داروک یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز تهیه و تولید صنعتی و علمی داروهای گیاهی درایران است که از ابتدای سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را با هدف تهیه فرم‌های دارویی قابل قبول بر اساس معیارهای رایج بین‌المللی و مطابق با اصول, GMP آغاز نمود.

این شرکت در طی این مدت با درنظر گرفتن اهداف فوق، موفق گردیده است که بیش از ۲۰ نوع فرمولاسیون دارویی تهیه و روانـه بازار مصرف نماید.

ایران داروک

ایران داروک

در تهیه این فرآورده ‌ها بیش از چهل نوع گیاه دارویی استفـاده شده که پس از تهیه از منابـع معتبـر، استاندارد های  علمی و تأیید مشخصات کمی و کیفی آنها توسط واحد کنترل کیفی، در خط تولید قرار گرفته و به اشکـال دارویی از قبیل، قرص قطره، شربت و ساشه تبدیل می‌گردند.

در حین تولید محصولات ایران داروک نیز آزمایشـات کنترلی بر روی فرآورده‌ها انجـام گرفته و نهایتــاً پس از تـأیید،بسته‌بندی و روانه بازار مصرف می‌گردد.

شرکت داروسازی ایران داروک درسال 1390 تغییر مالکیت یافت و به مجموعه شرکتهای دارویی پوراطب پیوسته است.

بر همین اساس نظر به اهداف عالی نظام دارویی کشور که سوق دادن هوشمندانه واردات دارو به سمت تولید داخل می باشد، اهداف خودرا در جهت عمل به این مهم برنامه ریزی کرد و تولید داروهای جدید و مکمل های رژیمی و غذایی را در سر لوحه کارخود  قرارداد.

در نتیجه این تلاش، امروز تعداد پروانه تولیدات این شرکت حدود 80 قلم داروی مورد مصرف رسیده است.

چشم انداز آینده شرکت ایران داروک

شرکت ایران داروک امیدوار است با اجراء روش های جدید در فرمولاسیون داروهای خود بتواند ارتباط بین طب سنتی غنی ایران را با روش های نوین داروسازی امروز به بهترین نحو ممکنه برقرار نموده و بدین ترتیب داروهایی با کیفیت  بالا به جامعه پزشکی ایران تقدیم نماید.

باور این مجموعه بر این است که گستره گیاهان دارویی د رکشور به گونه ای است که با صرف هزینه کافی و معقول و مدیریتی موثر به راحتی امکان حضور پر رنگ فرآورده های استاندارد شده گیاهی در عرصه بین الملی وجود دارد و حتی توان و پتانسیل برند سازی ملی و جهانی در این زمینه بسیار بیشتراز بخش های دیگر دارویی مهیا و آماده است .

ضمن اینکه در صنعت داروسازی بعنوان یکی از کلیدی ترین و عظیم ترین صنایع در بین صنعتهای سود آور مطرح است و در اختیار داشتن چنین صنعتی به عنوان یکی از معیارهای مهم توسعه یافتگی کشورهاشناخته می شود و کشور اسلامی و کهن ایران از نظر گیاهان دارویی توانمندی کم نظیری دارد.

در این مسیر شرکت ایران داروک ضمن رفع اشکالات اساسی GMP  در بخشهای مختلف دستگاهی ،عملیات ،پرسنل ،مواد ،ایمنی ،بهداشت ،مستند سازی ،بهسازی تهیه و تولید آب خالص ، آزمایشهای کنترلی مواد اولیه ،محصولات و اقلام بسته بندی ،نسبت  به برنامه ریزی و اجرای عملیات ترمیمی ،خرید دستگاه ها و تجهیزات تولید ،آزمایشگاه تعمیرات اساسی برخی دستگاه های موجود و برقراری نظام مستندات ،تضمین کیفیت وممیزی داخلی اقدام نماید .

ایران داروک با تلاش مداوم در صدد ارتقاء و بهبود سبد محصولات از نظر کیفی و کمی و استاندارد سازی مواد اولیه مصرفی به منظور اطمینان از تولید فرآورده هایی با کیفیت یکنواخت ،استاندارد و قابل اعتماد درجامعه پزشکی کشور  می باشد.

راههای ارتباطی شرکت

دفتر مرکزی: خیابان خالد اسلامبولی خیابان هفتم پلاک 22- تلفن 82711-021

کارخانه: تهران، کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص کـــرج، کارخانه داروسازی ایران داروک – تلفن 3-44983391-021

info@irandarouk.com

وبسایت: https://www.irandarouk.com

خرید اینترنتی محصولات ایران داروک

برای خرید اینترنتی محصولات ایران داروک هم اکنون می توانید از داروخانه آنلاین درمانگیاه اقدام نمایید.

در زیر لیست محصولات ایران داروک که تاکنون در درمانگیاه قرار گرفته اند را مشاهده می فرمایید.

این لیست به مرور تکمیل خواهد شد

قرص د رگلیس : داروی گیاهی زخم معده و اثنی عشر و ریفلاکس

شربت تیمکس پلاس : داروی گیاهی سرماخوردگی و ضد سرفه

قطره پاسی پی : داروی گیاهی ضد استرس آرامبخش و خواب آور