2 محصول
مرتب‌سازی:

اهورا دارو

اهورا دارو

شرکت اهورا دارو فعالیت صنعتی و تولیدی خود را در سال 1386 در پناه پروردگار و به پشتوانه معنوی بزرگ خاندان زنده یاد حاج محمد علی عرب پور که از فعالین در زمینه تجارت گیاهان دارویی بوده اند و همچنین تلاش بی وقفه بنیانگذار شرکت جناب آقای مهندس محمدرضا موحدپور آغاز نموده است.

پیش از این و در سال 1365 ایشان موفق به راه اندازی و مدیریت اولین کارخانه تولید عصاره شیرین بیان ایران گردید و همچنین کارخانه تولید امولسیفایرهای طبیعی که در نوع خود در سطح دنیا منحصر بفرد می باشد را تاسیس کردند و بـا مدیریت ایشـان در سال 1382 و با اتکای به تجارب ارزنده فعالیتهای پیشین، سنگ بنای شرکت اهورادارو (در 25 کیلومتری شیراز) نهاده شد.

اهورا دارو در جمع داروسازی های بزرگ کشور

اهورا دارو در مــدت زمـان انـدک بعنـوان تنهـا شرکت داروسازی جنوب کشور، جایگاه خود را در جمع شرکتهای داروسازی مستحکم نمود و اکنون از صادرکنندگان صمغ های گیاهی و اولین تولید کننده داروهای گیاهی و فرآورده های آرایشی بهداشتی در استان فارس محسوب می گردد.

شرکت اهورا دارو با پایه گذاری واحد تحقیق و پژوهش موفق به دریافت جدید ترین استاندارد های روز دنیا گردیده و با رعایت دستورالعملهای GMP و WHO و همچنین استانداردهای وزارت بهداشت، در حال حاضر بیش از 40 فرآورده دارویی را به بازار دارویی عرضه نموده و بالغ بر 30 فرآورده دیگر نیز در مراحل آماده سازی و دریافت پروانه تولید دارد.