ادیب اکسیر

10 کالا

 • قرص-یوهیمبین

  کپسول ویگرس (یوهمبین): تقویت جنسی آقایان

  79,000 تومان
  کپسول ویگرس حاوی گیاه یوهمبین یک داروی گیاهی افزایش دهنده میل جنسی آقایان و تقویت کننده نعوظ است. قرص یوهمبین ویگرس همچنین باعث درمان زودانزالی در مردان می شود.
 • دامینست

  کپسول دامینست افزایش میل جنسی بانوان

  79,000 تومان
  کپسول گیاهی دامینست حاوی عصاره گیاهان دارویی بوده که بانوان می توانند از آن برای تقویت نیروی جنسی و افزایش میل جنسی استفاده کنند.
 • کرم ضد لک ادیب اکسیر

  کرم ضد لک و جوش ادیب

  26,500 تومان
  کرم گیاهی ضد لک و ضد جوش ادیب حاوی عصاره بابونه، آویشن و اسطوخودوس بوده که علاوه بر موارد فوق با دارا بودن ویتامین E و امگا 3 و 6 پوست را تغذیه کرده و التهابات پوستی را برطرف می کند.
 • کپسول-سیلی-دیانین

  کپسول سیلی دیانین : بهبود کبد چرب ، التهاب و سیروز کبد

  34,900 تومان
  کپسول سیلی دیانین شرکت داروسازی ادیب اکسیر یک محصول گیاهی برای درمان کبد چرب و پیشگیری از ابتلا به کبد چرب است که با ترمیم سلولهای آسیب دیده کبدی و بهبود عملکرد کبد، می تواند منجر به درمان بسیاری از مشکلات کبدی مثل چربی کبد، سیروز، التهاب کبد و ... شود.
 • پونیکا تقویت کننده هورمون های زنان

  کپسول پونیکا : درمان کیست تخمدان و مشکلات هورمونی زنان

  47,900 تومان
  کپسول پونیکا ادیب کپسول پونیکا یک داروی گیاهی است که بصورت کپسول های 500 میلی گرمی از عصاره خشک انار تولید شده و برای درمان کیست تخمدان (تنبلی تخمدان)، بهبود مشکلات قاعدگی و درد پریودی و همچنین درمان عفونت های واژن و رحم به خصوص عفونت های بعد از زایمان کاربرد داشته و در دوران شیردهی نیز قابل استفاده می باشد.
 • پماد ترمیم کننده پوست ادیب درم

  کرم ترمیم کننده پوست زخم و اسکار ادیب

  64,000 تومان
  پماد ادیب درم را می توان بهترین کرم ترمیم کننده پوست گیاهی در ایران دانست که با خاصیت فوق ترمیمی سبب می شود تا پوست آسیب دیده بسیار سریع مراحل بهبودی را طی کند و اثری بر روی پوست باقی نماند.
 • پماد پودوفیلین زگیل تناسلی

  پماد زگیل تناسلی ادیب

  38,000 تومان
  خرید پماد زگیل تناسلی ادیب پماد زگیل تناسلی ادیب یک سوسپانسیون ضد زگیل تناسلی گیاهی است که برای درمان زگیل تناسلی خفیف تا شدید مردان و زنان با استفاده از گیاهان شاتره، سیر و سیاهدانه تولید شده است. این پماد طبق آزمایشات بالینی توانسته است اثرگذاری بهتر و مناسب تر و سریعتری نسبت به داروهای رایج زگیل تناسلی مثل پماد آلدرا و پماد پودوفیلین Podofilox داشته باشد و زگیل تناسلی…
 • خرید-پماد-زگیل-ادیب

  پماد ادیب: درمان میخچه و زگیل پوستی

  28,000 تومان
  پماد میخچه و زگیل ادیب اولین پماد با منشا گیاهی در ایران است که در کمترین زمان ممکن بیشترین میزان بهبودی را در زمینه کنترل میخچه، زگیل پوستی و تا حدودی زگیل تناسلی به ارمغان می آورد.
 • پک درمان زگیل تناسلی

  پکیج درمان زگیل تناسلی ادیب

  از 176,700 تومان
  پکیج درمان زگیل تناسلی یک بسته کامل برای درمان زگیل تناسلی است که ضمن محو زگیل تناسلی و رفع اثر آن، باعث از بین رفتن ویروس زگیل در بدن شده و از بازگشت دوباره زگیل های تناسلی جلوگیری می کند.
 • پکیج-دیابت

  پکیج دیابت درمانگیاه

  از 353,400 تومان
  پکیج دیابت درمانگیاه این پکیج با هدف تسهیل خرید مشتریان، توسط ما از بین محصولات درمانگیاه انتخاب شده و به صورت یک بسته کامل برای بیماران دیابتی آماده شده است. در این بسته پانصد گرم کارلا، یک عدد قطره استویا، دو بسته کپسول کارلابت و دو بسته کپسول فنگریکس موجود است که تماما گیاهی و طبیعی می باشند.

معرفی شرکت ادیب اکسیر و محصولات آن

شرایط متنوع اقلیمی و تنوع پوشش گیاهی کشور ایران به طور اعم و مناطق کردنشین به طور اخص، سبب شده است که از دیرباز مردم این مناطق به گیاهان دارویی توجه خاصی داشته باشند.

به همین دلیل، گیاهان دارویی این مناطق به جهت حفظ محیط زیست و درمان بیماریها و تهیه مواد اولیه جهت صنایع مختلف، ایجاد اشتغال و تأمین منبعی درست جهت صادرات، حائز اهمیت بوده اند.

همچنین، مصرف گیاهان دارویی از دیرباز در کشور متداول بوده و چه بسا بیماریهای لاعلاج که با استفاده از گیاهان دارویی معالجه شده است.

پیشینه دانش فنی تولید محصولات شرکت ادیب درم، آمیخته از دو بعد است.

یک بعد آن، جنبه موروثی دارد که در آن، خانواده ادیب حسامی از دیرباز مشغول فعالیت در حوزه گیاهان دارویی و بومی منطقه بوده اند.

دیگر جنبه آن را میتوان کسب دانش آکادمیک و تحصیلات دانشگاهی دکتر محمدآسا ادیب حسامی دانست.

مقارن با تحصیل علوم دارویی، پژوهشهای مختلفی با همکاری بسیاری از دانشگاههای جهان، روی محصولات متنوع صورت گرفت.

بعنوان مثال، محصول ادیب درم ماحصل این همکاری است که به یکی از محصولات برتر در زمینه ترمیم کننده پوستتبدیل شد.

پماد ترمیم کننده ادیب درم تاییدیه های علمی یکی از دانشگاههای دوسلدورف آلمان را دارد که در این زمینه نوعی نوآوری در علم پزشکی محسوب میگردد.

مراکز فروش محصولات ادیب اکسیر

در حال حاضر محصولات شرکت ادیب اکسیر در داروخانه های سراسر کشور موجود میباشد.

آمیخته محصولات شرکت ادیب اکسیر عبارت اند از: