درمان-زودانزالی-مردان

درمان زود انزالی (انزال زودرس) : دلایل و درمان با داروهای گیاهی

زود انزالی یکی از مشکلات زناشویی رایج در مردان است. زود انزالی یا همان انزال زودرس ضمن آنکه باعث ایجاد نارضایتی جنسی در زوجین می شود، اثرات روحی و روانی زیادی را بر مردان وارد کرده و منجر به کاهش اعتماد به نفس جنسی شده و به مرور آنها را به کناره گیری از رابطه زناشویی می کشاند. لذا درمان زود انزالی یک امر مهم در زندگی زناشویی محسوب می شود.

با توجه به اینکه زود انزالی در اثر بروز مشکل در دو جنبه روحی و جسمی فرد ایجاد می شود، درمان زود انزالی نیز از دو جنبه مورد توجه است. یکی جنبه روحی و روانی و دیگری جنبه فیزیکی و جسمانی آن.

قبلا در مطلبی به راههای تقویت جنسی زنان و مردان پرداخته بودیم. در این مطلب ابتدا به دلایل و سپس به درمان های انزال زودرس از هر دو جنبه می پردازیم.

درمان-زودانزالی-مردان
درمان زودانزالی مردان با داروهای گیاهی

دلایل روحی و روانی زود انزالی

شاید بتوان مهمترین علت زودانزالی مردان را مسایل روحی و روانی دانست.

داشتن استرس هنگام رابطه زناشویی (که می تواند به دلایل متعدد مثل مکان و زمان نامناسب، وجود فرزندان در منزل و… باشد)یک دلیل عمده در زودانزالی است.

افسردگی نیز از مهمترین دلایلی است که می تواند در مردان منجر به زود انزالی شود. به خاطر داشته باشید افسردگی همیشه الزاما همراه با گوشه گیری و غمگین نشان دادن نیست. بلکه نشانه های مختلفی دارد که می بایست توسط یک روانشناس یا روانپزشک مورد بررسی قرار گیرد.

از دیگر دلایل روحی و روانی که باعث انزال زودرس می شوند می توان به تنش ها و فشار های های کاری، شغلی و مالی روزانه، نداشتن تجربه کافی در روابط زناشویی و … اشاره کرد.

 

داروهای گیاهی موثر در درمان زود انزالی (با تاثیر روحی روانی)

گذشته از راهکارهای غیر دارویی که در درمان زودانزالی ناشی از مشکلات روحی و روانی موثر هستند، می توان از داروهای گیاهی زیر در این مورد بهره جست:

 

شربت گل گاوزبان :

شربت گل گاوزبان آرمبخش بوده و منجر به دفع استرس و تنش های عصبی شده و به کنترل انزال کمک می کند.

تجربه کاربران درمانگیاه نشان داده است که استفاده از شربت گل گاوزبان در کنار داروهایی مثل کپسول دیلی کیم یا دایان مکث می تواند به کنترل بهتر انزال در آقایان کمک کرده و منجر به افزایش اثرگذاری این داروها در کنترل انزال زودرس شود.

شربت گل گاوزبان فراطب
شربت گل گاوزبان فراطب مفید برای کاهش استرس و تپش قلب

 

شربت سنبل الطیب :

شربت سنبل الطیب نیز به دلیل خاصیت ضد استرس و افسردگی، برای درمان زود انزالی مفید است.

همانگونه که چند خط بالاتر ذکر شد یکی از مهمترین دلایل ایجاد زودانزالی در آقایان، مشکلات روحی و استرس و افسردگی است و گیاه سنبل الطیب از معروف ترین گیاهان دارویی برای مقابله با این مشکل است.

شربت سنبل الطیب با کاهش تنش های عصبی، آرامش بخشی و بهبود افسردگی و تنظیم خواب فرد می تواند باعث بهبود و کمک به درمان انزال زودرس در آقایان گردد.

شربت گیاهی والریان
شربت گیاهی والریان زردبند حاوی عصاره خالص سنبل الطیب

 

کپسول نرم لیبیمکس :

لیبیمکس با دارا بودن عصاره گل محمدی، باعث بهبود افسردگی شده و به درمان انزال زودرس کمک می کند.

این محصول همچنین برای افرادی که از داروهای شیمیایی ضد افسردگی استفاده می کنند و به این دلیل دچار سردمزاجی یا زودانزالی شده اند مفید است.

لیبیمکس حاوی عصاره گل محمدی است و خوب است بدانید که گل محمدی از جمله گیاهان دارویی است که در کنترل انزال، نقش و اثر دوگانه و مضاعف دارد.

گل محمدی از سویی باعث بهبود وضعیت روحی فرد شده و به درمان افسردگی او کمک می کند که این امر منجر به رفع سردمزاجی و درمان انزال زودرس می شود و از سوی دیگر، خود گل محمدی از جمله گیاهانی است که باعث تقویت جنسی و افزایش نشاط جنسی فرد می شود.

لیبیمکس تقویت جنسی
لیبیمکس تقویت جنسی

قطره گل محمدی :

قطره گل محمدی زردبند، شادی آور بوده و تقویت کننده روحیه و نشاط جنسی است. این قطره نیز همچون کپسول نرم لیبیمکس اثر بهبود وضعیت روحی داشته و می تواند به رفع سردمزاجی به خصوص در خانمها کمک کند.

از سوی دیگر به دلیل درمان کنندگی افسردگی و کاهش تنش های عصبی و استرس، می تواند به بهبود انزال زودرس آقایان کمک کند.

افشره گل محمدی زردبند
افشره گل محمدی زردبند

قرص والی فلور :

یک داروی گیاهی مناسب برای درمان افسردگی استرس و تنش های عصبی که می تواند منجر به درمان زودانزالی نیز شود.

در ترکیب قرص والی فلوراز گیاهان والرین (سنبل الطیب) و گل ساعتی استفاده شده است.

در صورتی که انزال زودرس آقایان ناشی از استرس ها و تنش های عصبی و کاری و … باشد، استفاده از قرص والی فلور می تواند به مرور منجر به بهبود عملکرد جنسی فرد شود.

قرص والی فلور خواب آور
قرص والی فلور خواب آور و آرامبخش

کپسول ریلکس هرب :

ریلکس هرب با خاصیت آرامبخشی خود به دفع استرس و اضطراب و آرامش بیشتر فرد کمک کرده و منجر به درمان زود انزالی می شود.

در ترکیب این دارو از عصاره گیاه گل ساعتی به عنوان یک داروی ضد استرس، آرامبخش و درمان کننده تنش های عصبی استفاده شده است.

کپسول-گل-ساعتی
کپسول ریلکس هرب گل ساعتی داروی گیاهی درمان بیخوابی

کپسول مریکر (سفوف خفقان) :

کپسول مریکر یک داروی سنتی برای درمان افسردگی است و باعث بهبود کنترل در انزال می گردد.

اگر از جمله افرادی هستید که به استرس های شدید و مزمن مبتلا هستید به صورتی که استرس باعث ایجاد تپش قلب در شما می شود، مریکر می تواند یک درمان مناسب برای شما باشد.

درمان این وضعیت استرس و تنش می تواند بر روی بهبود عملکرد جنسی فرد نیز تاثیر بگذارد.

مریکر-سفوف-خفقان-فراطب
کپسول سفوف خفقان مریکر فراطب ، داروی گیاهی ضد اضطراب و تنش های عصبی

 

دلایل جسمی زودانزالی

دلایل جسمی زود انزالی متعدد و مختلف هستند. شاید بتوان ضعف قوای بدنی را مهمترین آن دانست. افرادی که قوای بدنی ضعیفی دارند معمولا دچار زودانزالی می شود.

گرم بودن بیش از حد یا سرد بودن بیش از حد مزاج فرد هم می تواند منجر به ایجاد انزال زودرس شود.

گرم بودن بیش از حد مزاج فرد به دلیل تحریک پذیری بسیار بالا و عدم توانایی در مقابل این قدرت بالای تحریکی می تواند کنترل انزال را از دست فرد خارج کرده و او را به زودانزالی مبتلا کند. همچنین سرد بودن بیش از حد مزاج نیز باعث ضعف جنسی و عدم کنترل بر انزال در آقایان می شود.

لذا توصیه به مصرف غذاها و ادویه های دارای مزاج گرم، برای همه افراد مناسب نیست و فقط برای افرادی که به دلیل سردی مزاج مبتلا به زود انزالی شده اند مفید است ولی در افرادی که غلبه گرمی مزاج دارند، مصرف غذاها و داروها و ادویه های گرم، باعث تشدید زود انزالی آنها می شود.

یکی دیگر از دلایل جسمی زودانزالی، خستگی جسمی ناشی از کار و فعالیت روزانه و یا سندروم خستگی مزمن است که بعضی افراد به دلیل بیماری، تغذیه نامناسب یا سایر دلایل به آن مبتلا هستند.

در این افراد مصرف غذای مناسب و مقوی، استراحت کافی و برقراری رابطه زناشویی در ساعاتی که خستگی بر بدن غلبه ندارد، می تواند راهکار مناسبی برای درمان زود انزالی باشد.

برخی بیماری ها نیز می توانند باعث زودانزالی شوند که در این زمینه، می بایست ابتدا به درمان بیماری پرداخت. از جمله این بیماریها می توان به مشکلات کبدی و کلیوی، انواع سرطان ها، مشکلات پروستات، مشکلات گوارشی مثل یبوست و زخم معده و … اشاره کرد.

سایر دلایل جسمی

مصرف سیگار و مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی و غذاهای فست فودی نیز از دیگر دلایل جسمانی انزال زودرس است.

بد نیست بدانید بسیاری از افرادی که به کلینیک های ترک اعتیاد مراجعه می کنند، مهمترین انگیزه خود برای ترک اعتیاد یا سیگار را ابتلا به زودانزالی معرفی می کنند و نکته جالب آنجاست که بسیاری از این افراد، به منظور بهبود ورابطه جنسی و افزایش قوای جنسی خود رو به مواد مخدر آورده اند که به مرور نه تنها اثر مواد مخدر در تقویت جنسی از بین رفته، بلکه باعث وخیم تر شدن وضعیت فرد نیز شده است.

لذا ترک سیگار و مواد مخدر و مشروبات الکلی و غذاهای ناسالم مثل فست فود، یکی از راهکارهای اساسی در این زمینه است.

داروهای گیاهی موثر در درمان زود انزالی (با تاثیر بر جسم)

اصلاح سبک زندگی و بهبود تغذیه و ترک غذاها و خوراکی های ناسالم، فست فود ها، مواد مخدر و سیگار و مشروبات الکلی، انجام ورزش منظم روزانه و استفاده از هوای پاک و آزاد طبیعت شاید بهترین راهکار برای درمان زودانزالی از نظر جسمی باشد.

همچنین در کنار آن می توان از داروهای گیاهی که به درمان انزال زودرس اقایان کمک می کنند نیز استفاده کرد.

در زیر به چند نمونه از زاین داروها اشاره شده است.

جینسینگ سفید:

این گیاه با تقویت قوای عمومی بدن، منجر به بهبود عملکرد جنسی هم در آقایان و هم در خانمها می شود. جینسینگ در آقایان ضمن تقویت نعوظ و قدرت جنسی، به درمان انزال زودرس هم کمک می کند.

این محصول را می توانید به صورت های مختلفی مثل دمنوش ، سالاد، سوپ ، کپسول ، پودرس و… آماده نموده و مصرف کنید.

جین-سنگ-سفید-کره-ای
جین سنگ سفید کره ای

قرص تاخیری گیاهی دیلی کیم درمان زود انزالی

دیلی کیم یک کپسول صددرصد گیاهی است که از پودر مغز هسته نوعی تمر هندی تشکیل شده و با تاثیرگذاری بر پایانه های گیرنده عصبی آلت آقایان، باعث کاهش حساسیت نوک آلت شده و به این ترتیب باعث تاخیر در انزال می شود.

طبق توصیه شرکت داروسازی کیمیاگر توس که سازنده این داروی گیاهی است، برای کنترل بهتر انزال زودرس آقایان می بایست یک تا دو کپسول دیلی کیم را یک تا دو ساعت قبل از رابطه جنسی به همراه شربت گل گاوزبان کیمیاگر استفاده کنید تا اثرگذاری مناسب تری داشته باشد.

قرص تاخیری گیاهی دیلی کیم
کپسول تاخیری گیاهی دیلی کیم محصول شرکت داروسازی کیمیاگر توس

کپسول لاوویگ :

لاوویگ ترکیبی از چند گیاه دارویی منجمله اتوآبا، مویراپاووما، سرخه ولیک، نخل اره‌ای، جینسینگ قرمز، جینکو بیلوبا، کاسکوتا، اپیمدیوم تولید شده است.

لاوویگ از جمله داروهای گیاهی است که باید به صورت دوره ای (دوره های دو تا سه ماهه) استفاده شود تا به درمان زودانزالی و رفع سردمزاجی بصورت ماندگار برسید.

کپسول لاوویگ
کپسول لاوویگ افزایش میل جنسی آقایان

کپسول سیلدناهرب :

کپسول سیلدناهرب یکی از محصولاتی است که با داشتن ترکیبات گیاهی نظیر گیاه ماکا، جینسینگ در افزایش توان جنسی آقایان و درمان زودانزالی موثر است.

سیلدناهرب هم اثر فوری داشته و هم به صورت درازمدت و دوره ای اثر دارد. یعنی شما میتوانید هم آنرا یک تا دو ساعت قبل از رابطه جنسی به منظور بهبود رابطه و افزایش نعوظ و رفع زودانزالی استفاده کنید و هم به صورت دوره های دوتا سه ماهه برای درمان کلی مشکل انزال زودرس از آن بهره بگیرید.

کپسول سیلدناهرب
کپسول سیلدناهرب افزایش توان جنسی آقایان و میل جنسی

 

کپسول جنسالین:

کپسول جنسالین یک فرآورده گیاهی است که از 9 گیاه دارویی موثر در تقویت جنسی و افزایش دهنده نعوظ شامل گیاهان جینکو بیلوبا (Ginkgo biloba)، جینسنگ (Panax ginseng)، یوهمبین (Pausinystalia yohimbe)، خارخاسک (Tribulus terrestris)، ماکا (Lepidium meyenii)، اپیمدیوم (Epimedium grandiflorum)، مویرا پوآما (Muira puama)، آشواگاندا (Withania somnifera) و گزنه (Urtica dioica) به همراه ترکیبات مکمل دیگری شامل نیاسین، ال-آرژنین، زینک و ویتامین E تولید شده است تا بتواند ضمن تقویت فوق العاده نعوظ، به درمان انزال زودرس در آقایان نیز کمک کند.

جنسالین یکی از داروهای گیاهی است که طبق تجربه مشتریان درمانگیاه، اثرگذاری فوق العاده خوبی در تقویت نعوظ و افزایش میل جنسی داشته و استفاده همزمان از آن به همراه کپسول دیلی کیم، به کنترل مناسب انزال زودرس نیز منجر شده است.

جنسالین تقویت نعوظ
کپسول جنسالین حاوی گیاهان یوهیمبین و اپیمدیوم و جینسینگ و سایر گیاهان موثر بر قوای جنسی

کپسول تاخیری دایان مکث و درمان زود انزالی

کپسول دایان مکث هم همانند دیلی کیم، یک کپسول تاخیری گیاهی است که به منظور کاهش حساسیت نوک آلت آقایان تولید شده است و به این ترتیب می تواند باعث درمان انزال زودرس در آقایان شود.

طریقه مصرف دایان مکث به صورت استفاده دو کپسول، دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی می باشد.

کپسول دایان مکث
کپسول دایان مکث کپسول تاخیری گیاهی

 

کپسول روجینسینگ :

اگر به جای گیاه خام جینسینگ، استفاده از کپسول یا قرص جینسینگ را ترجیح می دهید، می توانید از روجینسینگ استفاده کنید.

از پودر جینسینگ تولید شده و دارای همان خواص می باشد. استفاده مداوم از این محصول، اثر بسیار خوبی بر بهبود وضعیت روحی و جسمی فرد و کنترل و درمان انزال زودرس دارد.

تقویت جنسی زودانزالی انزال زودرس
کپسول روجینسینگ قائم دارو، تقویت جنسی مردان درمان زودانزالی انزال زودرس

محلول خوراکی هورنی بیت:

هورنی بیت یک داروی گیاهی است که بعنوان محرک جنسی آقایان و تقویت نعوظ کاربرد دارد و از اکلیل کوهی، جینسینگ، اپیمدیوم، ال آرژنین، سولفات روی، ویتامین ای و وایلدیام تشکیل شده و از بهترین داروهای تقویت نعوظ گیاهی است.

این محصول در صورت مصرف فوری، اثر تقویت نعوظ دارد و در صورت مصرف دوره ای (یک ماه) منجر به درمان زودانزالی می شود.

اگر از جمله افرادی هستید که دچار مشکلاتی نظیر فشار خون یا قند خون هستید و یا سن بالای 60 سال دارید که استفاده از داروهای تقویت کننده نعوظ و کنترل کننده زودانزالی مثل سیلدنافیل و… برای شما ممنوع است می توانید از محلول خوراکی هورنی بیت استفاده کنید تا اثرگذاری فوق العاده آن را ببینید.

هورنی بیت تقویت نعوظ
ویال خوراکی هورنی بیت محرک جنسی و تقویت نعوظ آقایان

قرص آفرودیت:

این دارو با داشتن مواد موثره گیاهی از جمله ساپونین ها و اسانس ها و استروئید ها سبب برطرف نمودن ناتوانی جنسی می شود. مواد موثره این دارو همچنین سبب افزایش میزان هورمون LH  و به تناسب آن افزایش تستوسترون و درمان زودانزالی می شود.

آفرودیت به صورت قرص و قطره توسط شرکت داروسازی گل دارو تولید شده و می توانید از سایت درمانگیاه اقدام به خرید اینترنتی آن کنید.

آفرودیت

روغن مومیایی

روغن مومیایی حاصل حل کردن یک ماده سیاه قیرمانند در یک روغن پایه مثل روغن زیتون است. این ماده سیاه که به نام مومیایی شناخته می شود، به طور اسرارآمیزی در برخی غارهای تاریک بعضی کوهستانها (مثلا در شهرستان داراب و همچنین در منطقه کهگیلویه در ایران) تولید می شود.

مومیایی علاوه بر آنکه یک داروی اعجاب انگیز در درمان شکستگی های استخوانی است، برای درمان زودانزالی نیز اثر فوق العاده ای دارد.

روغن-مونلایی-مومیایی
روغن مومیایی دیزای مومی

اسپری تاخیری گیاهی لیدوکاسول:

لیدوکاسول یک اسپری تاخیری قوی گیاهی است که از اسانس درخت میخک تولید شده است. این محصول علاوه بر آنکه برای تسکین دردهای شدید مثل درد دندان کاربرد دارد، برای کنترل انزال زودرس نیز کاربرد داشته و به عنوان اسپری تاخیری جنسی شناخته می شود.

اسپری-تاخیری-قوی-گیاهی-لیدوکاسول
لیدوکاسول یک اسپری تاخیری قوی گیاهی است که برای کنترل انزال و همچنین تسکین درد دندان کاربرد دارد.

درمان زودانزالی با پکیج داروهای گیاهی انزال زودرس

پکیج داروهای گیاهی درمان زود انزالی که توسط درمانگیاه برای شما آماده شده است، شامل محصولات مختلفی است که ضمن تاثیرگذاری مناسب در مدت مشخص، می توانند مشکل انزال زودرس را تا حد بالایی برطرف کرده و توانایی جنسی و اعتماد به نفس جنسی آقایان را بالا ببرد تا بتوانند با یادگیری مهارت کنترل بر انزال، به درمان کامل زودانزالی دست یابند.

این محصولات هم درمان روحی و روانی زودانزالی و هم درمان جسمی و فیزیکی آن را در بر گرفته و می توانند به خوبی به درمان انزال زودرس کمک کنند.

2 دیدگاه برای “درمان زودانزالی با بهترین داروهای گیاهی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...